Červenec 2012

moje dovolená, Chorvatsko

31. července 2012 v 14:00 | NICA |  STORY OF MY LIFE

V neděli jsem se vrátila z dovolené z Chorvatska. Jeli jsme v pátek 20.7. ráno. To jsem dojeli do Chorvatska do města Slunj - Rastoke. Tam jsme byli ubytovaný do rána. Nasnídali jsme se a jeli jsme do Drveniku - Gornja Vala.
Počasí bylo fajn, sice nám tam asi dva dny doost foukalo a jeden den trochu i pršelo, ale jinak krásně teplo, sluníčkoMoře bylo skvělý, hotel perfektní, lidi tam fajn .. fakt se mi tam líbilo. Jela bych hned znova, ikdyž jsem byla ze začatku trošku zklamaná, že to je strašně maličký město, potom mi to ani nevadilo. :))))

Byli jsme tam týden do soboty ... Ráno jsme jeli směr domov. Nejdříve jsme mysleli, že přespíme ještě někde u moře. Někde vejš. Jeli jsme na ostrov Pag - hroznej ostrov, fakt že jo. Samej kámen to je všechno .. Tam jsme ubytování nesehnali, tak jsme jeli pryč od moře a na poslední chvíli jsme se ubytovali v nějaké vesnici Korenica nebo tak nějak. Ubytování stálo za prd, ale bylo to na poslední chvíli, tak jsme si nemohli moc vymejšlet. ;) No a ráno jsme pokračovali směr ČR. Někdy okolo 22h. jsme byli doma.
Letošní dovolená se mi opravdu líbila, chtěla bych tam zase :')

Naše první ubytování Slunj - Rastoke.

pro začátek ..

31. července 2012 v 2:28 | Nica |  STORY OF MY LIFE
Tak vás tu vítám,

Pokud si narazil/a na tento blog, jsi šťastný člověk. :'D Ale možná taky nešťastný ... No každopádně tu vítám každého, kdo zabloudil na můj nový, za poslední dobu asi 21452tý, blog. :) Měla jsem nedávno jeden, který jsem měla už přes rok a dost mě to bavilo. Pak jsem to ho z minuty na minutu smazala .. Možná toho trochu lituju, možná ne. Mezitím jsem měla ještě jiný blog, ale ten mě jaksi nechytl. No a dneska jsem si z hecu založila nový. :D Tak jsem zvědavá, jak mi dlouho vydrží tento. :D
Facebookperfect | Tumblr

Blog beru jako zábavu a zpestření .. Komu se tu nebude líbit, jednoduše má v pravo nahoře křížek. :) Každopádně budu ráda za každého človíčka, kterému se tu líbit bude. :) Budu se snažit pro to udělat vše, aby se to tu líbilo. :)


(3) Tumblr• Fuck Yeah Hairstyle!, Summery long purple/pink hair! on we heart it / visual bookmark #33814397

! UPOZORNĚNÍ ! Neumím se vyjadřovat v krátkých stručných větách. :D Takže to bude všechno trošku na dýl. :D Ale snad to nějak zmákneme. :D