Srpen 2012

Outfits 0.3 - lookbook.nu

31. srpna 2012 v 15:09 | NICA |  FASHION / BEAUTY
Některé mě zaujali víc, některé míň .. no podívejte se sami .. :))))

A ještě jednou. Zapojila jsem se do soutěže o nejkvalitnější blog a byla bych ráda, kdyby všichni moji ,,fanoušci" a vůbec všichni :D Pro mě hlasovali TADY. Slibuji, že se vám za to nějak odměním. Vymyslím nějaké další články! Však uvidíte! :)))

Romwe Prada Inspired Sunglasses, Yes.I Half And Half Shirt, Valentino Flower Bag, Pink & Pepper Polka Dot Ballet Flats
Xiquita Bakana Skirt, Romwe Clutch, Kafé Bracelets
Sm Gtw Pants, Sugarfree Heels, Wagw Earrings, Sm Acc Bangle

posledního srpna !

31. srpna 2012 v 11:17 | NICA |  STORY OF MY LIFE
heeeeey
Tak jsem se dneska dozvěděla rozvrh. Mám z toho smíšené pocity. Jsem ráda, že do 15:45 mám jen jednou. Že na 7h. mám taky jen jednou. A jsem strašně nadšená z toho, že už konečně máme ty odborný předměty !!! V prváku jsme jich moc neměli. Ale zase nevím co mám čekat .. na většinu předmětů mám učitele, který vůbec neznám. Takže jsem na ně opravdu zvědavá.
V celém článku máte vysvětlivky co jaká zkratka znamená .. taky z toho nejsem moc moudrá :D Je toho pro mě moc nového.

F&F wishlist

31. srpna 2012 v 7:00 | NICA |  FASHION / BEAUTY
Poslední dobou jsem si F&F oblíbila. Chci tam co nejdříve jet .. Líbí se mi spoooustu věcí! :)
Chtěla bych buď koženou bundu nebo tenhle krásný kabátek. Budu ráda, když seženu aspoň jedno z toho! :)

Jednobarevných triček mám málo a svetřík se hodí vždycky.


měsíční výročí !! :)

30. srpna 2012 v 20:54 | NICA |  STORY OF MY LIFE
Tak si tu sedím. Říkám si, že je hrozné, že už je 30.8. A pak jsem si vzpomněla. Vždyť on už je to měsíc od založení tohoto blogu! Ha! :D Měsíc je nic. Ale pro začátek dobrý .. Chtěla bych vydržet minimálně rok, jako u mého starého blogu. :))
Tak happy b-day blog!
Za měsíc si myslím dobrá návštěvka. A děkuji za to vám! ♥ Moc moc díky.
PS: a furt to roste :') DĚKUJU
EDIT [21:02] no jo, musela jsem si sem dát tu větší :D když .. je to fakt krásnej pocit :)

smoothie

30. srpna 2012 v 16:05 | NICA |  STORY OF MY LIFE
Na blogu http://s-hejvi.blog.cz/, mi autorka blogu, udělala chuť na smoothie. Sama doma jsem si ho ještě nedělala. Takže to byl můj první pokus. A musím říct, povedlo seee! :D Dala jsem tam jednu nektarinku, pár kuliček hroznu a pár jahod. Mňaaam mňam. Je to fakt vynikající! :D A v tomhle horku to fakt bodne, obzvlášť u mě v podkroví :/// :DD

První dny střední .. (první rok)

30. srpna 2012 v 13:24 | NICA |  ALL
Do dneška si pamatuju ten první den, jak jsem tam přišla .. do neznáma. Před rokem, na konci prázdnin jsem se bavila s mojí kamarádkou (jelikož jsme šli každá na jinou střední) že se budeme furt kamarádit, ikdyž se nebudeme vídat každej den a, že už chceme mít ty první dva dny školy za sebou! (šlo se totiž do školy ve čtvrtek) Skoro jsme ani nemrkli a máme za sebou rok! Letí to moc ..
Tumblr_m8tup7m6qa1rs4k52o1_500_large
Na první den jsme byla domluvená s jednou holčinou (s kterou jsem si psala na fejsbuku) že se sejdem před školou a půjdeme tam spolu. Sešli jsme se před školou a ještě jsme měli čekat na moji kámošku ze základky (byla na intru), jelikož její spolubydlící zdržovala, tak aby jsme nečekali a zůstali na nás nějaké dobré místa, tak jsme šli do školy.

today today today ...

30. srpna 2012 v 11:27 | NICA |  STORY OF MY LIFE
čauky mňauky :3
Jelikož mě mamka probudila skvělým proslovem ,,Mončo nebudeš mi brát moje oblečení, já si pak chci něco vzít a nic tam nemám! A už vstávej, a ukliď si ten bordel co ta tady máš!" (já za to nemůžu mě to zase tahá sestra!!) Tak jsem teda vstala a jelikož mamka odjela se sestrou k doktorovi, jsem se rozhodla tu rychle uklidit, aby měla radost a dala mi zítra hodně pěnez. :D Takže teďka jen uklízím a uklízím ..

PROSÍM PROSÍM PIŠTE NA FORMSPRING AŤ MÁM POTOM CO DĚLAT! :D
Tumblr_lt88f9pmmg1qh1x6ro1_500_large
Dneska je venku zase parádně a já budu asi sedět domaaa. Achjo. Nevim co kam s kym jít :D Je tu zase strašně mrtvo. Tak asi půjdu hrát CSko zase :D Nebo GTAčko .. nojono.
Tak teďka mě omluvte, jdu uklízet a pak se tu snad objeví nějaký rozumný článek, něco mám rozepsaného, tak uvidíme uvidíme .. :D
více v celém článku

29.sprna , xaxaxa

29. srpna 2012 v 22:41 | NICA |  STORY OF MY LIFE
heeeeeeeeeeeeeeey :-)
Dneska jsem byla venku s miláčkem Pavlínkou. Zase jsme pokecali a tak. A nemůžeme se dočkat pátka, hahahhaha :D Sakra to budeeee akce. Budeme zapíjet prázdniny .. takže doufám, že nikdo z vás nebude sedět tenhle víkend doma a všichni půjdete zapíjet !!!!!!! :DD
Když jsem se snažila obarvit, tak jsem si koupila i fialovej šampón .. No a tak dneska jsem si ho napatlala na hlavu, hahahahha :D Takže mám zas tmavý vlasy. :d Nevadí .. Já nevím co chci :D


HELP ME !!!

28. srpna 2012 v 18:58 | NICA |  STORY OF MY LIFE
Tak design jsem si nějak změnila, není to nic extra. Vlastně se mi to nelíbí. Potřebuju pomoooooc! Nějakou šikovnou grafičku, která by mi udělala krásnej, né moc složitej, né moc přeplácanej design .. Chtěla bych nějakej světlej. Zbytek nevím .. Nemám vůbec představu. Nemám žádný nápady! Jsem v koncích. Hlavně mě už začíná pěkně vytáčet ten připitomělej photofiltre. PROSIM PROSIM já už se chci naučit s photoshopem (na tuto část školy se těším, jinak ne :DD)

EDIT: něco málo jsem spáchala .. ale časem bych stejně chtěla něco nového ..

Tumblr_m9h23vm2hx1resap9o1_400_large622558_370155466390851_1169515204_o_large
takovýhle bych možná taky chtěla vlasy .. (hm hm hm hm ??)