ALL

HODNOCENÍ BLOGŮ 0.2

7. ledna 2013 v 11:49 | monika-es
- slečna Şimi Maple / http://noita.blog.cz/
První dojem dobré, ikdyž já osobně už neumím přijít na chuť té modré, ale jinak je to dobré! :-) Není to sice žádnej vymakanej špičkovej design, ale mě se celkem líbí. Až na tu mě né moc příjemnou modrou :D Ale to je o vkusu. Tzn. za první dojem a design - 7b.

Články nejsou nijak přehnaně dlouhé. Píšeš o tom co tě baví, fotíš dobré fotky. Tzn. za články 9b.
Celkové hodnocení 16b. Přemejšlela jsem co ti vytknout a není toho moc co vytknout. Takže jen tak dále! :-)

HODNOCENÍ BLOGŮ 0.1

6. ledna 2013 v 13:16 | monika-es
Hodnotit budu od 0b. do 10b. Max. dosažení bodů - 20b.

- slečna Bo Boo / http://smilerska.blog.cz/
První dojem myslím si dobrý. Zaujalo mě to záhlaví. Méně už mě zaujalo to menu. A kombinace černé a bíle - nesmrtelná kombinace. Takže si myslím, že design je dobrý, ale to menu se mi nelíbí. Tzn. za první dojem a design - 6b.

Články přidáváš každý den, někdy i víckrát za den. To je myslím si moc dobré. Obsah článků je zajímavý, ale musím se do toho fakt začíst, je to strašně dlouhé. Já vím, že je to dost těžké dát tolik důležitých věcí do krátkého článku, ale když je to dlouhý odstavec textu, nikomu se do toho nechce. Obzvlášť takovým lenochům jako jsem já O:-) Někdy máš články proložené obrázky a méně textu a ty jsou rozhodně zajímavější (aspoň pro mě). Tzn. za články - 6b.
Celkové hodnocení 12b. Určitě máš co vylepšovat, ale tvůj blog není vůbec špatný! :-)

Hodnocení blogů.

5. ledna 2013 v 18:49 | monika-es
Hmmm, nemám co dělat a tak jestli někdo chce abych mu ,,OHODNOTILA" blog ať mi sem napíše. Rozhodně vám napíšu všechno upřímně. Ale nemyslím to zle. Berte to tak, že každému se prostě líbí něco jiného. :))))))))))

Takže odvážlivci , haaaaaaaaaaaaaha. Napište mi sem:
název blogu; jak dlouho bloguješ; co si myslíš o svém blogu (vzhled, a tak celkově)

Až váš blog ohodnotím napíšu vám. A klidně bych byla ráda, kdyby jste si to zveřjnili. O:-)
No a co budu hodnotit?
první dojem; design; obsah článků - aktivita

kde se vidím za několik let ..

7. října 2012 v 21:02 | NICA
Dneska jsem se s Pavlínkou bavila o tom, jak se vidíme za několik let. Napadlo mě o tom napsat článek. :) Samozřejmě, že mám několik snů, jako bydlet všude možně v zahraničí a tak dále. Ale s mou angličtinou na to můžu zapomenout. Třeba to jednou taky dopadne, ale budeme realistický :)
Pavlínka říkala, že by chtěla mít rodinu, dům a velkýho pejska. Já bych chtěla mít odstudováno (odmaturováno, popř. něco vyššího), skvělou práci, která by mě bavila, milujícího přítele, 1-2 pejsky. Chtěla bych žít někde ve velkém městě v ČR, ale chtěla bych hodně cestovat ...
Já ve své budoucnosti, třeba vůbec nevidím děti. Je mi teprve 16 let, takže kdo ví jak to bude. Ale teď prostě když o tom přemýšlím, tak je nechci. Snad časem změním názor a zkusím si i já jaké to je být matka, ikdyž mě to neláká. Ale zkusit se má vše, že ano. :)))

Jak vy vidíte vaší budoucnoust? Jak by jste si ji představovali?
8028270367_701fcdb9a6_large530445_454705714546803_488276189_n_large

dáte mi hlas prosím?

4. září 2012 v 19:17 | NICA
Je to už docela otravný, ale chci se aspoň umístit na nějakým rozumným místě. Takže bych byla ráda, kdyby jste pro mě hlasovali TADY a TADY ♥ ráda oplatím. Takže pokud chcete, pošlete mi odkaz do komentářů :)


Amanda Seyfried - L'il Red Riding Hood ♥

je nejlepší! poslechněte si .. :)

Moje škola.

2. září 2012 v 13:06 | NICA
Téma MOJE ŠKOLA.


Studuji Uměleckoprůmyslovou školu. Obor reklamní a propagační činnost. Po prázdninách (které už nám končí :( ) Nastupuji do druhého ročníku! :)
Na této škole jsem hlavně díky taťkovi. Furt mě postrkoval na nějaký umělecky zaměřený obor. Jelikož jsem talentovky promeškala, tak jsem si vybrala beztalentovkový obor reklamní a propagační činnost.
I was falling hard with an opening heartUntitled

První dny střední .. (první rok)

30. srpna 2012 v 13:24 | NICA
Do dneška si pamatuju ten první den, jak jsem tam přišla .. do neznáma. Před rokem, na konci prázdnin jsem se bavila s mojí kamarádkou (jelikož jsme šli každá na jinou střední) že se budeme furt kamarádit, ikdyž se nebudeme vídat každej den a, že už chceme mít ty první dva dny školy za sebou! (šlo se totiž do školy ve čtvrtek) Skoro jsme ani nemrkli a máme za sebou rok! Letí to moc ..
Tumblr_m8tup7m6qa1rs4k52o1_500_large
Na první den jsme byla domluvená s jednou holčinou (s kterou jsem si psala na fejsbuku) že se sejdem před školou a půjdeme tam spolu. Sešli jsme se před školou a ještě jsme měli čekat na moji kámošku ze základky (byla na intru), jelikož její spolubydlící zdržovala, tak aby jsme nečekali a zůstali na nás nějaké dobré místa, tak jsme šli do školy.

my favourite flower .. ♥

29. srpna 2012 v 8:22 | NICA
If_i_could_write_you_a_song__by_blutr0t-d2yyiap_large
Think_different_by_huhahohi_large
Tumblr_m5d94ccnoy1r2f80lo1_500_large

Něco jako komedie (It's kind of a funny story)

28. srpna 2012 v 16:05 | NICA
Před chvílí jsem dokoukala film Něco jako komedie (It's kind of a funny story). Musím říct, že je to hodně pěknej film. Dost mě zaujal a doporučuji se na něj podívat .. Je to kombinace komedie a drama .. dá se u toho zasmát a naopak se i vážně zamyslet.Takže za mě 100% palec nahoru :-)
Awkward-compliment-its-kind-of-a-funny-story_large601008_2874632484515_968616197_n_large
 
 

Reklama